BeLightBC

  • Служіння
  • Міжнародна християнська асоціація "Гедеон"

Міжнародна християнська асоціація "Гедеон"

Міжнародна християнська асоціація "Гедеон"

Місія Гедеон 

Увага! 

Якщо ви маєте потребу в Бібліях або Нових Заповітах для вашого служіння, то треба звертатися безпосередньо до "Гедеонів України" за посиланням 
https://gideons.org.ua/contact-us/

Міжнародне служіння Місії "Гедеон" - це асоціація християн, яка прагне розповідати людям про Ісуса Христа, через спільне служіння, особисте свідчення та роздачу Нових Завітів. І ця праця триває вже понад 120 років у 200 країнах Світу. Гедеонівці, по всьому Світу, уже розповсюдили понад 2 мільярди Нових Заповітів, що є унікальним серед усіх християнських організацій за всі часи й серед усіх країн. В Україні Гедеонівці роздали понад 50 мільйонів Нових Заповітів!

Унікальний фокус служіння

Це концентрація на "Одному дусі, одному розумі та одному баченні – приводити людей до пізнання Ісуса Христа та бути надійним помічником церкви!" Служителі Місії усвідомлюють, що вони є покликані Богом максимально широко, в основних сферах життєдіяльності людей, поширювати Добру новину. Одне бачення означає роботу в одному дусі та єдиному розумінні допомоги людям пізнати Господа Ісуса Христа.

Важливі результати праці Господньої

Міжнародна місія Гедеон була заснована в 1899 році в США. Засновники розуміли, що людям потрібно постійно зміцнюватися у своїх відносинах із Господом, і що, стоячи разом у вірі, вони можуть зробити великі справи для Божого Царства. За всі ці роки служіння тисячі людей прийшли до покаяння та стали членами церкви. Бог по особливому відкривався людям у лікарнях, готелях, офісах, тюрмах, школах і в інших закладах, де трудяться Гедеони. І навіть у сьогоднішній непростий час понад 250 тисяч служителів по всьому Світу і далі несуть Новий Заповіт, часто, як останню надію.

В Україні Місія розпочала свою роботу в 1990 році та має представництво у всіх обласних центрах нашої країни, роздаючи щорічно близько одного мільйона примірників слова Божого. Гедеонівці в Україні стали надійними помічниками зросту помісних церков, через потужне євангелізаційне служіння. Багато церковних служителів є на сьогодні надзвичайно вдячні Місії Гедеон за не тільки безплатне надання сотні тисяч примірників Нових Заповітів, але й за чудових служителів, які старанно здійснюють своє служіння для спасіння багатьох.

Особисто поділяючи нашу віру

Члени Міжнародної Місії Гедеон поділяють християнську віру, оскільки вони розуміють, як часто людям сьогодні потрібно, щоби хтось допоміг знайти шлях до справжнього спасіння, яке доступне лише завдяки Божій благодаті. Служителі переконані, що розповсюдження Божого Слова є благодатним насінням, яке Бог може використовувати відповідно до Свого часу (I Коринтян 3: 6), дозволяє багатьом читати правду для себе (Івана 8:32), дає тривале свідчення (Євреям 4:12), і полегшує страждання для того, хто приймає Господа Ісуса (ІІ Тимофію 2: 2).

Члени Місії й сьогодні активно трудяться, розповсюджуючи Боже Слово: у поліції, пожежному та медичному персоналу; в'язням; військовослужбовцям; учням п’ятого класу і вище; і тим, з ким вони щодня взаємодіють.

Гедеони сьогодні глибоко переконані, що в цей останній час люди дуже потребують Ісуса Христа, Який один може зцілювати, благословляти та спасати. Тому, несучи Його Слово та розказуючи про Господа, вони реалізовують унікальну місію – приводити людей до спасіння, бувши правою рукою помісної церкви.

Ми закликаємо небайдужих християн долучитися до цієї чудової роботи, повідомивши нам про це за адресою за цим посиланням  http://gideons.org.ua/contact-us/

Прочитано 3564 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!