BeLightBC

Недільна школа

Недільна школа

«Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким». (Від Матвія 19:14)

Особливим служінням в усіх наших церквах є недільна школа, аби діти, починаючи від найменших і аж до підлітків, також мали змогу пізнавати нашого Господа через зрозумілі для їхнього віку приклади.

Вчителі недільної школи читають Біблійні історії, пояснюють сенси Біблійних подій, грають з дітками в навчальні ігри, роблять цікаві саморобки, співають пісень Господу, грають на музичних інструментах, спільно моляться й просто спілкуються на християнські теми.

Також недільні школи беруть активну участь у християнських святах, ставлять дитячі вистави (Різдвяні, Великодні та інші), виступають з віршованими й музичними номерами, співають разом для Бога й церкви, таким чином залучаючи дітей у маленьке, але дуже важливе церковне служіння.

Адже Бог дав нам велике доручення щодо дітей — не занедбати їх, а постійно й пильно навчати, нагадуючи про Його задум, щоб дати новому поколінню міцну основу в їхньому дорослому житті. Слово Боже вчить:

«Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один! І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш. І прив'яжеш їх на ознаку на руку свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми. І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх». (Повторення Закону 6:4-9)

Прочитано 556 разів

Підтримати фінансово

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.