BeLightBC

Недільна школа

Недільна школа

«Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким». (Від Матвія 19:14)

Особливим служінням в усіх наших церквах є недільна школа, аби діти, починаючи від найменших і аж до підлітків, також мали змогу пізнавати нашого Господа через зрозумілі для їхнього віку приклади.

Вчителі недільної школи читають Біблійні історії, пояснюють сенси Біблійних подій, грають з дітками в навчальні ігри, роблять цікаві саморобки, співають пісень Господу, грають на музичних інструментах, спільно моляться й просто спілкуються на християнські теми.

Також недільні школи беруть активну участь у християнських святах, ставлять дитячі вистави (Різдвяні, Великодні та інші), виступають з віршованими й музичними номерами, співають разом для Бога й церкви, таким чином залучаючи дітей у маленьке, але дуже важливе церковне служіння.

Адже Бог дав нам велике доручення щодо дітей — не занедбати їх, а постійно й пильно навчати, нагадуючи про Його задум, щоб дати новому поколінню міцну основу в їхньому дорослому житті. Слово Боже вчить:

«Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один! І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш. І прив'яжеш їх на ознаку на руку свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми. І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх». (Повторення Закону 6:4-9)

Прочитано 612 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.