BeLightBC

BibleProject

BibleProject

https://www.youtube.com/@BibleProjectUkrainian

BibleProject - Ukrainian / Українська

Ми - некомерційна анімаційна студія, яка з метою зробити біблійну історію доступною для всіх і повсюди створює короткометражні, повністю анімовані Біблійні відео та інші Біблійні матеріали. Наша місія - допомогти людям бачити Біблію як об'єднану історію, що веде до Ісуса.

За допомогою наших відео та ресурсів ми прагнемо створити незабутній досвід вивчення Біблії, використовуючи сучасну технологію та захоплюючу анімацію. Ми віримо, що кожна історія Біблії має глибоке значення та актуальність для наших життів сьогодні.

Завдяки неймовірній підтримці наших друзів, все більше людей по всьому світу відкривають для себе красу та цінність Святого Писання. Ми постійно розвиваємося, створюючи нові відео та матеріали, щоб зробити Біблію доступною для різних вікових груп, культур та мов.

На нашому сайті ви знайдете багато різноманітних ресурсів, які допоможуть вам краще розуміти Біблію. Ми пропонуємо короткі відео, які охоплюють ключові теми та книги Біблії, вірші, плакати та роздруковки для вивчення Святого Писання, а також розширений контент, який надає глибше розуміння біблійних понять.

Нехай наші матеріали стануть для вас джерелом натхнення та допоможуть зблизитися з Біблією. Ми раді, що ви з нами!

https://bibleproject.com

 

 

Прочитано 333 разів

Медіа

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!