BeLightBC

Читання Біблії за планом

Читання Біблії за планом

Настав час спланувати план читання Біблії на 2023 рік. Звичайно, найкраще, якщо ми перечитуємо всю Біблію щороку, але ми розуміємо, що це не завжди просто.

Читання Біблії повністю:

1. Прочитайте всю Біблію протягом 2023 року, від Буття до Об’явлення. Цей план, ймовірно, найскладніший для виконання, але ви можете це зробити, читаючи трохи менше чотирьох розділів на день. Добре читати Писання від початку до кінця.

2. Заплануйте прочитати всю Біблію протягом 2023-2024 років. Цей план уповільнює процес (менше двох розділів на день), але все ж таки допомагає вам закінчити читання всієї Біблії протягом двох років. Кожному з нас варто повністю перечитувати Слово Боже щонайменше раз на два роки.

Читання частин Біблії:

1. Дослідіть кілька книг Біблії протягом року, книга за книгою. Один із моїх колишніх студентів, наприклад, читав одну книгу багато разів протягом місяця (залежно від обсягу книги). Він проходив по 12 книг Біблії щорічно, і його план завершити всю Біблію протягом п’яти з половиною років.

2. Проводьте біографічні дослідження біблійних героїв. Приділіть деякий час вивченню життя Авраама, Йосипа, Якова, Мойсея, Ісуса Навина, Саула, Давида, Естер, Рут, Петра, Павла і так далі. Богонатхненне Боже Слово допомагає нам дізнатися про перемоги та поразки, про сильні та слабкі сторони цих персонажів.

3. Вивчайте відомі розділи Біблії. Люди розходяться в думках, що вважати “відомими” розділами Біблії, але Google підкаже вам деякі напрямки. Насправді проведіть невелику вікторину і подивіться, скільки з цих розділів ви дослідили: Буття 1-3, Буття 12, Вихід 12, Вихід 20, Ісус Навин 4, Ісус Навин 24, Псалом 22, Псалом 50, Приповісті 31, Ісая 53 , Матвія 5-7, Луки 2, Іоанна 17, Дії 2, Дії 9, I Коринтян 13, Ефесянам 6, Євреям 11, Одкровення 2-3, Одкровення 21.

4. Прочитайте Новий Завіт і під час цього передивіться кожнен уривок зі Старого Завіту, на який він посилається. Не просто звертайте увагу на посилання на Старий Завіт, але прочитайте цей текст у його оригінальному контексті — і ви дізнаєтеся дещо про Старий Завіт. Хороше видання навчальної Біблії допоможе вам у цьому завданні.

5. Під час читання проводьте географічне дослідження. Тобто, фактично використовуйте карти в кінці своєї Біблії (або карти, які ви знайдете в Інтернеті). Іноді просто можливість побачити напрямок та відстань між подіями в Біблії може допомогти вам краще уявити та запам’ятати їх.

Бот @BibleNotesBot публікує щоденний план читання Біблії в Телеграм.

План наступного року — це прочитати Біблію у хронологічному порядку. Даний порядок можна побачити на картинках:

 

Прочитано 1360 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.