BeLightBC

Сплав на плотах Надія є!

Сплав на плотах Надія є!

Молодіжний проект "Надія є!". Сплав-табір на плотах.   

Наметовий табір активного відпочинку для підлітків та молоді.

Сайт проекту - Надія є!

 

Молодіжний проект "Надія є!": Захоплюючий сплав-табір на рятівних плотах по річці Рось

Для підлітків та молоді України з'явилася унікальна можливість пережити захоплюючий літній відпочинок, який поєднує активний відпочинок та духовне зростання. Молодіжний проект "Надія є!" запрошує всіх бажаючих на незабутній сплав-табір на рятівних плотах по чарівній річці Рось.

Що таке "Надія є!"?

"Надія є!" - це молодіжний проект, організований християнською спільнотою України. Його мета - створити унікальний та незабутній досвід для молоді, де активний відпочинок, спілкування з новими друзями та духовне зростання переплітаються в єдине ціле.

Сплав-табір на рятівних плотах:

Однією з найзахоплюючіших активностей табору є сплав на рятівних плотах по мальовничій річці Рось. Учасники відправляться у п'ятиденну пригоду, де вони долатимуть водні шляхи, насолоджуючись спокоєм природи та різноманітними краєвидами. 

Активний відпочинок для підлітків та молоді:

Табір "Надія є!" - це не лише сплав. Це наметовий табір, де кожен день наповнений цікавими заняттями та майстер-класами. Учасники матимуть можливість випробувати свої сили в різних видах спорту, творчих заняттях та іграх. Ввечері під відкритим небом відбуватимуться музичні вечори та спілкування, забезпечуючи позитивну атмосферу.

Християнський табір для духовного зростання:

Проект "Надія є!" особливий своєю духовною атмосферою. Спілкування по групам на актуальні молодіжні теми, відповідь на головні питання нашого життя - все це допомагає молоді відкрити для себе мир та життя з Богом. 

Запрошуємо всіх молодих людей бути частиною цієї незабутньої подорожі! Приєднуйтесь до молодіжного проекту "Надія є!" та відкрийте для себе неповторний світ пригод, дружби та духовного зростання на берегах чарівної річки Рось. 

Прочитано 1637 разів

Медіа

Детальніше в цій категорії: « Перемога з Богом Табір у селі Потіївка »
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!