BeLightBC

База відпочинку Сухоліси

База відпочинку Сухоліси

Коли хочеться поставити круговерть буднів на паузу, спробувати щось нове і з головою поринути в неповторну красу природи - негайно вирушайте до селища Сухоліси, що в Білоцерківському районі. Чого тільки варті тут літні росяні ранки! По секрету скажу, що хто хоч раз там був називають це місце СухоЛанча. Щось війнуло думками про Дон Кіхота? Ще б пак, пригоди вам тут стовідсотково гарантовані. І, крім того, матимете ідеальну можливість сховатися трохи далі від гаджетів, урбанізованого міста, задимленого повітря…

Як же все починалося? 

Коли територія була тільки придбана у власність, того, що можемо побачити зараз, там і близько не було. Але на що тільки не здатна молодь з палаючими серцями і спільною ціллю, чи не так? Будівництво бази тривало чимало часу. Спочатку місцину заповнили спеціальними вагончиками, а вже потім було збудовано другий поверх і на сьогодні залишилися "останні штрихи" в закінченні роботи над кухнею та їдальнею.

Що на вас чекає?

База в Сухолісах радо приймає "жителів" різної вікової категорії. На час відпочинку, таборів кожен і правда стає частиною містечка. Просторі світлі кімнати, м'які ліжка забезпечують максимальний комфорт відпочиваючим. Але лежати цілий день в ліжку у вас точно не вийде. Серце рветься на батути, гойдалки, просторе футбольне поле. Час в християнських дитячих, підліткових та молодіжних таборах летить з неймовірною швидкістю. Також на базі проводять табори для людей з особливими потребами. Їх сяючі очі говорять більше, ніж будь-які слова вдячності. В підготовці до кожного заїзду команда лідерів завжди викладається на повну. 

В Сухоліси достатньо потрапити один раз, щоб залишити там серце назавжди. 

Прочитано 1162 разів

Медіа

Детальніше в цій категорії: « Табір у селі Потіївка

Підтримати фінансово

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.