BeLightBC

База відпочинку Сухоліси

База відпочинку Сухоліси

Коли хочеться поставити круговерть буднів на паузу, спробувати щось нове і з головою поринути в неповторну красу природи - негайно вирушайте до селища Сухоліси, що в Білоцерківському районі. Чого тільки варті тут літні росяні ранки! По секрету скажу, що хто хоч раз там був називають це місце СухоЛанча. Щось війнуло думками про Дон Кіхота? Ще б пак, пригоди вам тут стовідсотково гарантовані. І, крім того, матимете ідеальну можливість сховатися трохи далі від гаджетів, урбанізованого міста, задимленого повітря…

Як же все починалося? 

Коли територія була тільки придбана у власність, того, що можемо побачити зараз, там і близько не було. Але на що тільки не здатна молодь з палаючими серцями і спільною ціллю, чи не так? Будівництво бази тривало чимало часу. Спочатку місцину заповнили спеціальними вагончиками, а вже потім було збудовано другий поверх і на сьогодні залишилися "останні штрихи" в закінченні роботи над кухнею та їдальнею.

Що на вас чекає?

База в Сухолісах радо приймає "жителів" різної вікової категорії. На час відпочинку, таборів кожен і правда стає частиною містечка. Просторі світлі кімнати, м'які ліжка забезпечують максимальний комфорт відпочиваючим. Але лежати цілий день в ліжку у вас точно не вийде. Серце рветься на батути, гойдалки, просторе футбольне поле. Час в християнських дитячих, підліткових та молодіжних таборах летить з неймовірною швидкістю. Також на базі проводять табори для людей з особливими потребами. Їх сяючі очі говорять більше, ніж будь-які слова вдячності. В підготовці до кожного заїзду команда лідерів завжди викладається на повну. 

В Сухоліси достатньо потрапити один раз, щоб залишити там серце назавжди. 

 

Прочитано 1935 разів

Медіаіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.