BeLightBC

Жіночі зустрічі "Ковчег"

Жіночі зустрічі "Ковчег"

У церкві села Фастівки розпочинається цикл жіночих зустрічей «Ковчег», який має на меті сприяти духовному зростанню через вивчення Божого Слова. Під час карантиних обмежень ми гостро відчули потребу в живому спілкуванні. Тому ще однією метою цього проекту є подолання проблеми самотності серед жінок різного віку. Ми хочемо створити дружню атмосферу спілкування, де кожна з нас мала б можливість бути відкритою до знайомства, до обговорення успіхів чи проблем, до підтримки в молитві. Ми радіємо, що можемо залучати до цього заходу жінок з різними долями, з різних сіл, міст і церков, і сподіваємося, що наші зустрічі сприятимуть створенню нових, дружніх стосунків.


Але основою «Ковчегу» все ж є навчання, адже саме вивчення Божого Слова, Його істин і обітниць, дасть нам змогу знаходити утіху і підтримку навіть в темні часи. Адже пізнаючи нашого Бога, вивчаючи Його природу і характер разом, ми будемо ще більше потішені Його турботою і любов’ю до кожної з нас.

Зустрічі відбуваються щомісяця. Запрошуємо всіх бажаючих, хто потребує духовного збагачення, теплого спілкування, нових знайомств! Чекаємо на Вас!

Організатори: Олена Нагорнюк, Марцін Олександра

Деталі за телефоном: 067 791 51 43

Прочитано 266 разів

Галерея зображень

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!