BeLightBC

Жіночі зустрічі "Ковчег"

Жіночі зустрічі "Ковчег"

У церкві села Фастівки розпочинається цикл жіночих зустрічей «Ковчег», який має на меті сприяти духовному зростанню через вивчення Божого Слова. Під час карантиних обмежень ми гостро відчули потребу в живому спілкуванні. Тому ще однією метою цього проекту є подолання проблеми самотності серед жінок різного віку. Ми хочемо створити дружню атмосферу спілкування, де кожна з нас мала б можливість бути відкритою до знайомства, до обговорення успіхів чи проблем, до підтримки в молитві. Ми радіємо, що можемо залучати до цього заходу жінок з різними долями, з різних сіл, міст і церков, і сподіваємося, що наші зустрічі сприятимуть створенню нових, дружніх стосунків.


Але основою «Ковчегу» все ж є навчання, адже саме вивчення Божого Слова, Його істин і обітниць, дасть нам змогу знаходити утіху і підтримку навіть в темні часи. Адже пізнаючи нашого Бога, вивчаючи Його природу і характер разом, ми будемо ще більше потішені Його турботою і любов’ю до кожної з нас.

Зустрічі відбуваються щомісяця. Запрошуємо всіх бажаючих, хто потребує духовного збагачення, теплого спілкування, нових знайомств! Чекаємо на Вас!

Організатори: Олена Нагорнюк, Марцін Олександра

Деталі за телефоном: 067 791 51 43

Прочитано 198 разів

Галерея зображеньіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.