BeLightBC

Жіночі зустрічі "Ковчег"

Жіночі зустрічі "Ковчег"

У церкві села Фастівки розпочинається цикл жіночих зустрічей «Ковчег», який має на меті сприяти духовному зростанню через вивчення Божого Слова. Під час карантиних обмежень ми гостро відчули потребу в живому спілкуванні. Тому ще однією метою цього проекту є подолання проблеми самотності серед жінок різного віку. Ми хочемо створити дружню атмосферу спілкування, де кожна з нас мала б можливість бути відкритою до знайомства, до обговорення успіхів чи проблем, до підтримки в молитві. Ми радіємо, що можемо залучати до цього заходу жінок з різними долями, з різних сіл, міст і церков, і сподіваємося, що наші зустрічі сприятимуть створенню нових, дружніх стосунків.


Але основою «Ковчегу» все ж є навчання, адже саме вивчення Божого Слова, Його істин і обітниць, дасть нам змогу знаходити утіху і підтримку навіть в темні часи. Адже пізнаючи нашого Бога, вивчаючи Його природу і характер разом, ми будемо ще більше потішені Його турботою і любов’ю до кожної з нас.

Зустрічі відбуваються щомісяця. Запрошуємо всіх бажаючих, хто потребує духовного збагачення, теплого спілкування, нових знайомств! Чекаємо на Вас!

Організатори: Олена Нагорнюк, Марцін Олександра

Деталі за телефоном: 067 791 51 43

Прочитано 122 разів

Галерея зображень

Підтримати фінансово

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.