BeLightBC

  • Суспільство
Суспільство

Суспільство

Таланти християнина в служінні суспільству

Людина - творіння. Людина - творець. Створений за образом і подобою Бога, він не може бути простим виконавцем механічних автоматизованих дій. У ньому закладена ця невгамовна потреба, пізнавати, змінювати, творити, удосконалювати. Але займатися творчістю лише для себе безглуздо. Навіщо вигадувати музику, яку ніхто не почує? Навіщо відкривати планети, які ніхто не побачить? Навіщо писати книги, які ніхто не прочитає? Чи не тому Бог в шостий день створив Адама, того, хто міг насолодитися результатом Його творчості?
Ось чому питання самореалізації для кожної людини стоїть так гостро. Адже хочеться бути не просто членом суспільства, а тієї його частинкою, яка впливає, приносить користь, змінює світ на краще. Коли людина приходить до Бога його життя стає іншим. Перед ним відкриваються нові можливості, а в ньому - нові грані. Тепер питання самореалізації звучить по-іншому: "Господи! Ось я, ось мій талант. Що ти хочеш, щоб я робив?". І в кожній сфері свого життя людина прагне проявити ті здібності, якими наділив його Бог.
Як це впливає на оточуючих людей і суспільство в цілому?
Християни не можуть існувати окремо від суспільства, тому, що є його частиною. Вони - сіль землі і світло світу, як сказав Христос. Виконуючи наказ великого Бога, кожен служить тим даром, який отримав. Хтось пише музику, хтось вчить дітей, хтось допомагає залежним людям знайти свободу і повернутися до нормального життя. А ми здійснюємо інформаційну та медіа підтримку цих обдарованих людей.
Команда BelightBC відкрита для співпраці. Якщо ви хочете, щоб про вас або ваш проект дізналося більше людей, напишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!