BeLightBC

Християнська багатодітна родина Карпенків

Християнська багатодітна родина Карпенків

Ми родина Карпенко

Про те, як все починалось ви вже чули, дивлячись відео. Наша родина складається з 13 осіб і 3 домашніх улюбленців. Дітки навчаються в школі від 1 до 11 класу, а також вищих навчальних закладах. Вони також відвідують школу мистецтв, різні гуртки, секції спорту. Наші школярі відвідують змагання на яких не одноразово займали призові місця.

Наша родина служить в помісній церкві ''Благодать'', а також відвідує різні помісні церкви, приймаючи участь у їх служінні. Також наша родина не одноразово приймала участь у літніх християнських таборах, а старші дітки допомагали у їх проведенні. Ще одним вподобанням родини є активний спосіб відпочинку, який включає в себе спілкування з друзями. Ми намагаємося допомагати один-одному, чи то старші меншим, чи то хатніми справами, чи то навчання, чи просто порада.

Наша сила

Міцна християнська родина - це запорука щасливого майбутнього. Якщо ми змалечку навчимося шанувати Бога, то для нас не буде важко будувати будь-які відносини. Починаючи з сім'ї - закінчуючи суспільством.

Прочитано 344 разів

Медіа

Галерея зображеньіз закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.