BeLightBC

Християнська багатодітна родина Карпенків

Християнська багатодітна родина Карпенків

Ми родина Карпенко

Про те, як все починалось ви вже чули, дивлячись відео. Наша родина складається з 13 осіб і 3 домашніх улюбленців. Дітки навчаються в школі від 1 до 11 класу, а також вищих навчальних закладах. Вони також відвідують школу мистецтв, різні гуртки, секції спорту. Наші школярі відвідують змагання на яких не одноразово займали призові місця.

Наша родина служить в помісній церкві ''Благодать'', а також відвідує різні помісні церкви, приймаючи участь у їх служінні. Також наша родина не одноразово приймала участь у літніх християнських таборах, а старші дітки допомагали у їх проведенні. Ще одним вподобанням родини є активний спосіб відпочинку, який включає в себе спілкування з друзями. Ми намагаємося допомагати один-одному, чи то старші меншим, чи то хатніми справами, чи то навчання, чи просто порада.

Наша сила

Міцна християнська родина - це запорука щасливого майбутнього. Якщо ми змалечку навчимося шанувати Бога, то для нас не буде важко будувати будь-які відносини. Починаючи з сім'ї - закінчуючи суспільством.

Прочитано 388 разів

Медіа

Галерея зображень

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!