BeLightBC

Катерина Ліхачова

Катерина Ліхачова

Катерина Ліхачова народилася в м. Узин, Київської області у невіруючій сім’ї. В дитинстві вона почала самостійно відвідувати недільну школу, а вже потім на зібрання стали приходити і її батьки. Катерина прийняла Христа у віці 12 років, і з тих самих пір її життя змінилось назавжди.

Мислячи по-дитячому, вона хвилювалась, що всі служіння вже заняті іншими людьми - обдарованими, серйозними, посвяченими, - вважаючи, що їй не знайдеться місця на ниві Божій. Вона ще й досі пам’ятає свою гарячу молитву, яка докорінно змінила її подальший шлях. Катя попросила Бога показати, чим може Йому послужити, якщо Він визнає її достойною хоча б якогось служіння для Себе. Наступної миті чуда не сталось, але сьогодні, озираючись назад, вона може впевнено сказати, що Бог відповів на її молитву — і вона побачила далеко не одне чудо.

Катерина ЛіхачоваКатерина відкрила, що може писати вірші, складати мелодії (не маючи музичної освіти, та не володіючи грою на жодному інструменті), окрім інших служінь, в яких мала потребу невелика помісна церква. Сьогодні вона вдячна Богові, що духовно народилася в маленькій християнській спільноті, бо це дало їй змогу розвинутись у багатьох напрямках, які слугували для збудування як віруючих, так і невіруючих людей.

На сьогодні Катерина веде духовні блоги, проводить жіночі семінари, пише дитячі програми, випускає християнські пісні та опублікувала дві книги. Вона щиро визнає, що її заслуги в цьому немає, головне мати відкрите серце, готове прийняти від Господа те, чим Він бажає поділитись із кожною людиною, незалежно від здібностей чи талантів. Спрагнене Бога серце — ось несекретний секрет будь-якого плоду на Божій ниві.

Ви можете ознайомитись зі служінням та проектами Катерини Ліхачової, перейшовши за посиланнями.


 Телеграм-канал
 YouTube
Блог розумів - "Мысли молодой христианки"
Блог віршів
Блог табірних дитячих програм


Книги:
- збірка духовної лірики - "Доколе Ты придешь"
- збірка роздумів для щотижневого читання "Беседы у камина" - придбати особисто у Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 503 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!