BeLightBC

Навчання в християнській школі "Алетея"

Навчання в християнській школі "Алетея"

Приватна загальноосвітня християнська школа "Алетея"

  

https://aletheia.org.ua/

Звучить неймовірно, але це місце особливе для кожної дитини, яка тут навчається. Кожен день наповнений сюрпризами, дослідами, поглибленим вивченням англійської мови, можливостями відкрити свої найкращі сторони та, звичайно, отримати ґрунтовні знання з кожного предмету. Якщо ви здогадалися, мова йде про Білоцерківський Християнський ПЗО "Алетея", назва якого в перекладі з давньогрецької означає "істина". 

Хоча школа доволі молода - заснована у 2017 році, але сьогодні в ній навчається 49 учнів, а педагогічний колектив налічує 11 працівників.

Місія школи

Християнська школа Алетея - це місце, де знають кожну дитину, де є можливість розвиватися академічно, емоційно і духовно. Це місце, де вчителі люблять кожного учня, направляють його до розуміння того, Ким і для якої мети вони були створені.

Наша місія полягає в тому, щоб нам виростити покоління високоосвічених людей з світоглядом, заснованим на християнських цінностях, які будуть розуміти своє покликання і будуть здатні впливати на суспільство.

Школу назвали «Алетея» (αλήθεια), що в перекладі з грецької мови означає «Істина».
Ми говоримо про Істину, тобто про Ісуса Христа як про Творця Всесвіту та законів природи, а також Автора та Законодавця усіх моральних принципів.

Навчання у християнський школі "Алетея"

Навчання доступне як в очній так і в дистанційній формі, а також є можливе для дітей з особливими освітніми потребами. Після закінчення уроків та гарячого обіду учні не поспішають додому, адже в школі є групи продовженого дня, де можна поспілкуватися з друзями, пограти в спортивні та інтелектуальні ігри, виконувати цікаві завдання для розвитку логічного мислення і ще встигнути зробити багато захоплюючих речей до приходу батьків. 

При школі працюють курси раннього розвитку, підготовки до школи, англійської мови. Особливими родзинками є художня студія (малюнок, живопис, композиція, скульптура) та вокальна студія.

"Алетея"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: +38 (063) 85-28-488


Прочитано 3047 разів

Медіа

Детальніше в цій категорії: Олег Кірілков »
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!