BeLightBC

  • Церкви ЄХБ
Церкви ЄХБ

Церкви ЄХБ

Євангельські церкви ЄХБ в Білій Церкві

Київська область має чимало церков, куди ви можете завітати в зручний для вас час і більше того, в найближче до вас місце. А власне Біла Церква налічує понад сім церков, що розміщені по всіх частинах міста. Кожен Дім Молитви має свій розклад служінь та заходів, ознайомитися з якими ви можете на нашому сайті.


В час катаклізмів, воєнних дій ми найбільше бажаємо мати справжню надію, віру в те, що не завжди так буде - прийде час, коли таке довгоочікуване "світле майбутнє" буде вже тут і зараз.

Сьогодні неможливо уявити місто, де час біжить в рази швидше, ніж будь-де, без місця, куди хочеться сховатися тілом і душею аби хоч на хвилину зупинитися та побачити блакить неба. Все частіше ми потребуємо не лише смачної їжі для подолання голоду тілесного, а чогось особливого, цінного та вкрай необхідного просить людська душа. Євангельські християни чітко знають, що Дім Молитви це саме те місце, де належить бути щиро віруючій людині щонеділі. 

Свою давню історію церкви євангельських християн-баптистів ведуть ще від Апостолів, стараючись зберегти успадкованість віри та практики християн першого віку. Щодо України, то саме скасування кріпосного права в 1861 році, дух волелюбства та богошукання українського народу, а головне - доступний переклад книг Святого Письма сприяли євангельському пробудженню. Завдяки роботі Біблійної спілки та служінню книгонош, перекладена російською мовою Біблія потрапляла і до рук простих людей. 

Ще від самого початку євангельського пробудження влада формувала негативне ставлення до євангельських віруючих. Християни переживали важкі часи переслідувань, які виникли в результаті прийняття "всенищівного закону", в ньому євангельські християни були описані як "особливо небезпечні та шкідливі", а будь-які їхні богослужіння жорстоко карались. Але духовні пошуки народу на тлі страждань Громадянської війни спонукали ще більше до росту баптиських та євангельських церков. Попри суворі закони та жорстоке ставлення влади Царської Росії, а потім і Радянського Союзу баптиські та євангельські церкви не зникли, а громади продовжували існувати та поширювати Євангеліє, осоляючи атеїстичне оточення. 

Баптисти завжди відрізнялися своєю активною соціальною позицією. Євангельські християни-баптисти України широко залучені до волонтерської роботи, підтримують людей похилого віку та людей з особливими потребами, піклуються про сиріт та вдів, займаються розвитком християнської етики та боротьбою за здоровий спосіб життя. За підрахунками спеціалістів, щонеділі баптиські церкви в Україні відвідує більше пів мільйона людей. 

 

LIVE

Канали церков Youtube Facebook для просмотра служінь

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту Stanislav Verlan
ВЕРЛАН СТАНІСЛАВ ВІКТОРОВИЧ
IBAN UA433052990000026204673915514


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!