BeLightBC

  • Світ
  • Асоціація "Світло Євангелії" провела пасторську конференцію в Києві

Асоціація "Світло Євангелії" провела пасторську конференцію в Києві

Асоціація "Світло Євангелії" провела пасторську конференцію в Києві

 Моральна дилема пастора під час війни – Олександр Чмут

Асоціація "Світло Євангелії" провела пасторську конференцію

У столиці України відбулася важлива подія для духовного розвитку та професійного зростання пасторів. Асоціація "Світло Євангелії" успішно провела пасторську конференцію, яка зібрала численних служителів релігійних громад з усієї країни. Головною темою конференції була моральна дилема пастора під час воєнних конфліктів.

Олександр Чмут

Одним із основних доповідачів на конференції був пастор Олександр Чмут. Він презентував свою доповідь, присвячену проблемі моральної дилеми, з якою стикаються пастори під час війни. У своїй промові він розглянув складні питання, пов'язані з відповідальністю пасторів перед Богом та людьми у часи військових конфліктів. Олександр Чмут наголосив на важливості морального вибору, який здатний вплинути на долю безлічі людей і визначити майбутнє цілих громад.

Едуард Борисов

Крім того, на конференції виступив директор магістерської програми "Біблійні та богословські дослідження" Талботської школи богослов'я, Едуард Борисов. Його доповідь була присвячена історичному огляду рукопокладення на пастора. Він розкривав деталі цієї практики та її вплив на сучасне євангельське суспільство. Дослідження Едуарда Борисова включало аналіз походження, поглядів та традицій, пов'язаних з рукопокладенням пастора.

Учасники конференції мали змогу глибше зануритися в ці цікаві теми, вивчаючи їх в контексті своєї служби та діяльності. Зустрічі такого формату допомагають пасторам обмінюватися досвідом, набувати нових знань та збагачувати свою релігійну практику. Конференція сприяла подальшому розвитку євангельської спільноти в Україні та зміцнення духовної сили тих, хто служить Богу та людям.

Організація подібних заходів є дуже важливою для спільноти пасторів, оскільки вони дають можливість об'єднуватися, надихатися та зміцнювати один одного. Серед пасторів і духовних лідерів існує потреба у постійному професійному зростанні та вдосконаленні своїх навичок, і конференції, як ця, стають прекрасною платформою для такого розвитку.

Служіння Асоціації церков "Світло Євангелії"

Асоціація "Світло Євангелії" відзначається своєю активною роботою у підтримці духовного зростання пасторів та розвитку християнських громад. Конференція, проведена ними, стала ще одним кроком до досягнення поставлених цілей і допомогла пасторам краще зрозуміти моральні дилеми, з якими вони можуть зіштовхнутися у роботі, а також поглибити знання про історію та значення рукопокладення на пастора.

Такі події відіграють важливу роль у формуванні та зміцненні духовного лідерства в Україні та сприяють побудові міцного та відповідального християнського співтовариства. Асоціація "Світло Євангелії" зобов'язана продовжувати свою місію підтримки та навчання пасторів, щоб разом розширювати межі Божого царства та робити добро у світі.

Президентом Асоціації "Світло Євангелії" є Сергій Гуц, пастор церкви, активний діяч християнської спільноти України.

 

Прочитано 279 разів

Галерея зображень

із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!