BeLightBC

  • Світ
  • Християнські Обійми В Умовах Загрози

Християнські Обійми В Умовах Загрози

Християнські Обійми В Умовах Загрози

У цей ранок, після двох років війни, ми стикалися з найтяжчим випробуванням. Спочатку нас розбудив сигнал тривоги, а через годину ми почули перші вибухи. Вони були дуже сильними і здавалося, що сталися зовсім поруч з нами... Хоча наше вікно не розбилося від удару.

Ми розуміли, що найпотужніший вибух стався в сусідньому дворі, тому о 9:00 вже були там. Бачили багато сльоз, крові та безнадії. Всі служби вже були на місці, але ми з дружиною вирішили, що ми також можемо допомогти. Пішли за плівкою для ремонту вікон, скотчем, чаєм та кавою для всіх.

Через годину ми вже були на місці трагедії разом із ще чотирма братами та сестрами з церкви. Почали працювати! Лев, Михайло, Крістіна, Джош та інші стали нашими героями. Окрім того, велика подяка Сергію Гуцу, президенту Асоціації "Світло Євангелії". До 18:00 ми змогли роздати 1250 метрів плівки, декілька ящиків скотчу, зробити чимало чашок кави та чаю, а головне - бути поруч, підтримувати та молитися разом із постраждалими.

"У мене квартира, де я залишався, щойно з неї вийшов, тобто цілий день сьогодні там просидів, повністю ціла. Я вийшов, щоб купити плівку і скотч, щоб заклеїти раму на балконному вікні. Її винесло. Я не знав, що мене назад не впускатимуть. В мене там дві тварини. Мені потрібно конче потрапити у квартиру", — розповів мешканець будинку Максим.

 

Детальніша інформація за посиланням: Допомога Церкви Голос Після Ракетного Обстрілу, Київ

 

Прочитано 114 разів

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
https://belightbc.org.ua/world/christian.html#sigProId01ccda0dca
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!