BeLightBC

  • Світ
  • Дитячий табір «Навколо світу за 10 днів»

Дитячий табір «Навколо світу за 10 днів»

Дитячий табір «Навколо світу за 10 днів»

У першій половині серпня на території Центру християнського життя України, що в Ірпені, відбувся табір для дітей із будинків сімейного типу. Вони були побудовані за сприяння німецького фонду «Міст у життя». В Україні існує вже 112 таких будинків, і голова Фонду Вальдемар Шрьодер обіцяє продовжувати їх будівництво після закінчення війни.
Дитячий табір отримав назву «Навколо світу за 10 днів». Його учасниками стали майже 100 дітей з 10 будинків сімейного типу.
Через різні методи в сердечка табірників сіяли Добру Новину. Дітей навчали молитись, прославляти Бога у співі, пізнавати Його через навколишній світ та любити й прощати, як робив наш Спаситель.
Разом з київською церквою "Дім Євангелія" та Ірпінською Біблійною Семінарією адміністрація ЦХЖУ робила все можливе, щоб у таборі діти почувалися як вдома. На території Центру розташували дитячі знаряддя, надувну гірку, батут, плавальний басейн, тенісний стіл, мініфутбол та інші ігри, які були для дітей справжнім святом.
За злагоджене функціонування табору відповідав старший диякон київської церкви "Дім Євангелія" Євген Ожго. До створення й реалізації програми долучились студенти ІБС на чолі з деканом факультету християнської освіти Іриною Мулько. Студенти змогли практично застосувати знання й навички, здобуті в семінарії, та отримати гарний досвід роботи в команді.
Це був приємний час відпочинку та спільності не лише для дітей, але й для батьків. Пастор Ірпінської Біблійної Церкви Сергій Перевишко та пастор Григорій Комендант проводили для них зустрічі підтримки й настанов, де батьки могли обмінятись досвідом та зануритись у біблійний погляд на ситуації, що виникають в процесі виховання дітей.

Прочитано 160 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!