BeLightBC

  • Світ
  • Конференція служителів церков "Світло Євангелія"

Конференція служителів церков "Світло Євангелія"

Конференція служителів церков "Світло Євангелія"

"Світло Євангелія" збирає служителів: знаменна конференція у Києві


23-24 квітня у серці української столиці, в ВМРЦ "Світло Євангелія", відбулася знаменна подія - конференція служителів церков. Ця зустріч стала не лише духовною окрасою, але й водночас знаменувала собою завершення епохи, адже це була остання конференція за адресою вул. Хорольська 30.

Протягом багатьох років стіни цього приміщення збирали служителів з усієї України на численні конференції, семінари та інші духовні події. Тут вирувало духовне життя, народжувалися нові ідеї, зміцнювалися дружні зв'язки. І хоча тепер конференції "Світла Євангелія" проходитимуть в іншому місці, спогади про тепло та єднання, що панували тут, назавжди залишаться в серцях тисяч людей.

Цього разу тематикою конференції стало вигорання служителів. Це питання, яке, на жаль, знайоме багатьом, хто присвятив своє життя служінню Богу. Відомий служитель Костянтин Чібізов, ґрунтуючись на власному досвіді та знаннях, поділився з учасниками конференції цінними порадами, як вберегти себе від духовного виснаження та зберегти запал у служінні. Його мудрі слова стали справжньою опорою та підтримкою для багатьох.

Окрім цього, протягом двох днів конференції учасники мали змогу:

  • Отримати інформацію про діяльність євангельських церков по всій Україні;
  • Об'єднатися в молитві за нове пробудження, за заснування нових церков та за єдність у тілі Христовому;
  • Поділитися досвідом служіння в умовах війни, яка жорстоко торкнулася нашої країни;
  • Піднести молитви за мужніх захисників України, які з честю та гідністю боронять нашу землю на передовій, та за тих, хто мобілізований до Збройних Сил;
  • Поспілкуватися з колегами з інших церков, поділитися радощами та переживаннями, отримати підтримку та натхнення.

 

Особливим моментом конференції стала зустріч з делегацією з Канади та Польщі. Ці шановні гості, представники міжнародної спільноти, щиро підтримали українських братів і сестер, висловили слова солідарності та запевнили у своїй молитовній та практичній підтримці

Два дні конференції промайнули непомітно, наповнені спілкуванням, щирими молитвами, душевними піснями та смачними обідами. Атмосфера єднання та любові, що панувала на зустрічі, стала справжнім джерелом натхнення для всіх учасників.

Підводячи підсумки конференції, не можна не відзначити її важливість та значущість. Це був не лише час прощання з приміщенням, яке стало рідним для багатьох, але й час нових звершень та потужного духовного єднання. ВМРЦ "Світло Євангелія" продовжує свою місію, несучи слово Боже людям, даруючи їм надію та підтримку. І хоча попереду на центр чекають нові виклики та зміни, одне можна сказати з упевненістю: світло віри та любові, яке запалили його засновники, ніколи не згасне.

Нехай благословення Господа супроводжує всіх, хто несе щире служіння у славу Його імені!

 

Посилання на церкву "Світло Євангелія"

Прочитано 127 разів
із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор (рівні: 35, 150, 750грн на місяць)

Ви можете підтримати наш проект, допомоіть нам рухатися далі. Божих благословінь!