BeLightBC

  • Світ
  • Навіщо таке марнотратство?

Навіщо таке марнотратство?

Навіщо таке марнотратство?

Згадується ціми днями обурене: "Навіщо таке марнотратство?" І несподівана відповідь: "Пригальмуйте. Не піднімайте даремно хвилю. Добре діло зроблене". Це про жінку із миром дорогоцінним. Та про Христа і учнів. Більше про них.

На перший погляд, про бідних - це актуальніше. Але доброчинність не відміняє вдячності Христу, прояви цієї вдячності в різний спосіб. Навіть і в такий, несподіваний і незрозумілий іншим. Але Христос зрозумів. Побачив те, що не бачили доморощені альтруїсти та філантропи із Його отточення.

Дрони, ППО - наче, і справді важливіше того, що там на щиті на монументі. Але є ідеологічні рівні. Над Київом, над Україною досі герб імперії. Чомусь Гедеонові перше завдання було знищити всіх ідолів, які заполонили всі пагорби. Тільки після цього - битва та перемога. Не готовий проводити прямі паралелі між ціма історіями, але, напевно, є якийсь духовний вплив символіки на те, що відбувається в реальному житті народу. Саме просте, те, що не потребує дискусії та пошука таємних зв'язків: герб срср над Київом - це не комільфо. І добре, що він нарешті зноситься. Добре діло. Не марнотратство.

Стосовно тих, хто за дрони. На Барбі, прости Господи, не ходили? За два роки війни жодного разу не були в кафе? Не побалували себе новою сукнею? Не купили нового телефону? На вихідний, чи навіть у відпустку, не з'їздили кудись у Карпати? Все донатите на ЗСУ? По забитих стоянках Епіцентрів-Лавин-Макдональсів цього не можу сказати. І на Барбі люди ходять, і смачно поїсти собі не відмовляють. Виходить, марнотратство тотальне? Ні. Добра справа - відволікатись, дозволяти собі маленькі радощі життя навіть під час війни.

Тож, чи варто бубоніти про тризуб-дрони? Все на своєму місці, одне одного не відміняє. Як на мене, навіть доповнює.

І так, про зірку на мечі знаю. Колись і її приберуть.

 Андрій Малов

Прочитано 53 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.