BeLightBC

  • Світ
  • Національна молитва за Україну

Національна молитва за Україну

Національна молитва за Україну

10 червня - Національна молитва за Україну

10 червня відбулася Національна молитва за Україну у багатостраждальному місті Буча. В цьому символічному місці учасники зібралися, щоб об'єднатися в спільній молитві під час цього складного періоду.

Під час молитви за керівників держави, старший єпископ УЦХВЄ, Анатолій Козачок, підкреслив, що об'єднання України задля перемоги є Божою роботою, оскільки Господь надав нам владу, за яку ми повинні молитись.

Девід Хасавей, британський євангеліст і один з ініціаторів молитви, звернувся до присутніх зі словами підбадьорення, віруючи, що Україна незабаром святкуватиме перемогу.

Під час заходу групи віруючих, діти та хори з різних церков виконували пісні, прославляючи Господа і благаючи мир для України. Єпископи, пастори та служителі церков різних конфесій продовжували молитись за загиблих, за військових, волонтерів, капеланів, дітей, медичних працівників, а також за справедливий мир та захист нашої країни. Віряни різних конфесій зібралися разом, щоб об'єднатися в спільній молитві в цей складний час.

 

Прочитано 93 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.