BeLightBC

  • Світ
  • Реформа церковного календаря в Україні

Реформа церковного календаря в Україні

Реформа церковного календаря в Україні

24 грудня 2022 року у Митрополичому домі Михайлівського Золотоверхого монастиря  відбулася зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з  Митрополитом Київським і всієї України ПЦУ Блаженнішим Епіфанієм.

Сторони обговорили низку питань щодо міжконфесійних й державно-церковних взаємовідносин в Україні, російської військової агресії проти нашої країни, післявоєнного розвитку.

Серед інших питань особливу увагу звернули на узгодження позицій Церков щодо реформи церковного календаря. В сучасному контексті, питання церковного календаря та днів святкування Різдва й Пасхи досить гостро постають перед християнами в Україні. Це відбувається тому, що віряни на фоні війни стали більше пов'язувати календар з певною позицією в світі чи то прозахідною, чи то проросійською.

Пропозиція створити відповідну спільну робочу групу для всебічного вивчання питань з реформи церковного календаря в контексті приготування до відзначення 1700-річчя Першого Вселенського Собору, що відбувся в Нікеї у 325 році, має дуже велике значення для визначення питань календарного принципу церковного життя. Реформа церковного календаря за яким живуть більшість вірян в Україні буде мати суттєвий вплив на життя країни взагалі та її інтеграцію в європейську спільноту.

Джерело:

Департамент інформації УГКЦ

Фото пресслужби Київської митрополії ПЦУ

 

Прочитано 103 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.