BeLightBC

 • Світ
 • Звернення до церков ЄХБ від учасників місіонерських конференцій у Польщі та Німеччині

Звернення до церков ЄХБ від учасників місіонерських конференцій у Польщі та Німеччині

Звернення до церков ЄХБ від учасників місіонерських конференцій у Польщі та Німеччині

Звернення до церков ЄХБ

від учасників місіонерських конференцій у Польщі та Німеччині

27-28 січня у Польщі (м. Варшава) та 3-4 лютого у Німеччині (м. Гуммерсбах) відбулися місіонерські конференції. Їх метою було мотивувати християн-українців до служіння, організації нових церков та груп у країнах Європи.

У конференціях взяли участь відповідальні служителі ВСЦ ЄХБ, а також пастори, диякони, лідери служінь та члени церков, які опинилися в Європі через війну в Україні.

За результатами конференцій та робочих зустрічей ми погодилися:

 • Утворювати нові групи та реєструвати помісні церкви у різних країнах Європи.
 • Налагодити координацію між відповідальними служителями церков України, тих які були утворені в Європі раніше, а також під час війни.
 • Зміцнювати взаємини і співпрацю між представниками різних служінь, які розвиваються у помісних церквах.
 • Всеукраїнський союз церков ЄХБ формує координаційний комітет, до якого увійдуть представники всіх європейських країн, з метою підготовки служителів, планування, утворення та розвитку церков.
 • Будувати партнерські стосунки з Європейською баптистською федерацією, національними об’єднаннями, місіями та церквами. Ми усвідомлюємо, що у кожній окремій країні (місцевості) може бути різне законодавство та умови для розвитку церкви.
 • Кожна громада є автономною у своєму житті, але об’єднується з іншими церквами для місіонерського служіння в Європі.
 • Служителі координаційного комітету узгоджують служіння церков спільно з представниками комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ.
 • Координаційний комітет, спільно з комітетом зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ формує єдину базу даних українських церков і груп у Європі і мотивує членів церков ЄХБ України, які через війну в Україні переїхали до Європи, долучатися до життя і служіння церков у країнах Європи.
 • Важливо, аби служителі і члени церков, котрі перебувають у Європі, мали зв’язок зі своїми материнськими церквами в Україні, підтримуючи з ними гарні взаємини і підзвітність.

Звертаємося до усіх церков ВСЦ ЄХБ молитися про місіонерське служіння у Європі, підтримувати тих, хто служить в організації нових церков.

Закликаємо християн українців за кордоном всебічно підтримувати служіння в Україні, молитися про встановлення справедливого миру і перемоги.

Джерело: Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів

Прочитано 146 разів


із закордону
на ім'я Stanislav Verlan, Ukraine через наступні сервіси


або на карту 4149499121644734 Stanislav Verlan


Підтримати через Youtube Спонсор

Ви можете підтримати наш проект. 200, 500, 2000грн допоможуть нам рухатися далі.